26. května 2011

Zajímavé seriály a pořady určené dětem

Koukáš rád na seriály v telce? V tomto článku najdeš pár užitečných tipů: Které seriály bych neměl propásnout? Kde je najdu, pokud je nestihnu zkouknout v telce?

Zajímáš se o historii? Tak neváhej a navštiv stránky seriálu České televize Dějiny udatného národa českého. Jde o animovaný seriál, který se zabývá českou historií. Každý díl trvá pouhé 3 minuty. 
Foto: dejiny.ceskatelevize.cz
Evropské pexeso
Seriál určený dětem, které mají rády cestování a zeměpis! Jde o animovaný cyklus České televize, který tě informuje o jednotlivých státech Evropské unie. Každý díl má necelé 3 minuty.

Foto: www.ceskatelevize.cz
Zprávičky
Zajímáš se o dění kolem sebe? Nerozumíš televizním novinám, které dávají večer kolem 19. hodiny. Nepropásni Zprávičky! Zpravodajství určené dětem a připravované právě pro tebe ti nabídne nejaktuálnější zprávy. Každý díl trvá 15 minut.
Foto: www.ceskatelevize.cz
Máš rád výtvarku a pracovní vyučování? Nudíš se doma odpoledne a nevíš, co dělat? Koukni na seriál Šikulové, kde parta dětí vytváří zajímavé výrobky, které zvládneš i ty!
Foto: www.ceskatelevize.cz
Planeto YÓ
Dalším zajímavým pořadem pro děti je Planeta YÓ. Mimozemšťan TýYó pro tebe připravil spoustu krásných animovaných seriálů a pohádek.
Foto: www.ceskatelevize.cz
Na těchto všech stránkách si můžeš seriály pustit i zpětně, pokud jsi ho nestihl, protože si měl zrovna delší vyučování nebo jsi třeba psal domácí úkol. Klikni na Videoarchiv nebo Přehled dílů a sleduj seriály online!