4. května 2011

Jak se na naší stránce orientovat?

Orientace na stránce www.kybersikana.eu je vcelku jednoduchá.


Co znamená modrý obrázek na úvodní stránce?
Stránky www.kybersikana.eu jsou nominované v Evropské soutěži o nejlepší dětský obsah online. Logo soutěže mohou mít na stránkách pouze nominovaní.

Logo značí, že stránky poskytují vhodný internetový obsah dětem od 6 do 12 let.

V horní liště růžové barvy klikněte na vámi vybranou cílovou skupinu: Děti nebo Rodiče.
Foto: Tereza Ondráčková a Monika Vlachová
Podle toho, kterou ze skupin si vyberete, se vám zobrazí články, které jsou této skupině určené. 

Na levé straně si můžete vybrat některou z položek Menu. Nabízí se jich hned několik. V sekci Nejnovější články, která se nachází vedle Menu pod růžovou lištou vidíte názvy článků, které byly publikované naposledy. Pod modrým obrázkem je okno, kam můžete napsat svoji e-mailovou adresu, po registraci vám budou na váš e-mail chodit všechny nově publikované články.
Foto: Tereza Ondráčková a Monika Vlachová
Hledáte nějaký konkrétní článek nebo heslo? Využijte řádku Hledat pro snadnější nalezení článku s danou tematikou.

Pokud se chcete zapojit do ankety, která je zrovna vyhlášená, máte možnost! Najdete ji na hlavní stránce na levé straně pod Menu a Počítadlem návštěvnosti.
Foto: Tereza Ondráčková a Monika Vlachová
Chcete přidat komentář k článkům na stránce? Jednoduše vyplňte následující formulář. Pokud se Vám nezobrazuje, klikněte na název článku nebo na slovní spojení 2 komentáře (číslo podle toho, kolik jich k článku je vložených), které se nachází pod článkem vedle tlačítek sdílení pro různé sociální sítě.

Sdílejte obsah z našich stránek na sociálních sítích. Jednoduše klikněte na tlačítko Facebooku či jiné sociální sítě, které se nachází pod větou "Vystavily Monča a Terka." (viz obrázek).
Foto: Tereza Ondráčková a Monika Vlachová